Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gimnáziumban egy teremben...

A gimnáziumban egy teremben leszünk vagy menni kell teremről teremre?

Figyelt kérdés
Tehát egy teremben lesz az összes óránk vagy menni kell különböző termekbe? Jó gondolom ahol kísérletek vannak oda menni kell de ahol nincs szükség felszerelésre ott mi lesz?
2018. aug. 31. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Általában más terem, de előfordulhat hogy 2-3 órán ugyanott vagytok.
2018. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sulifüggő, nálunk mindig más terembe kellett menni, de ismerek olyan sulit, ahol a tanár járkál mindig máshova, nem az osztályok.
2018. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi többnyire ugyanabban a teremben voltunk 4 éven át, csak énekre kellett átmenni meg kémia/fizika laborba.
2018. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sulifüggő. Én két gimibe jártam, költözés miatt. Az elsőben vándorolni kellett, kb minden óra más teremben volt, a másodikban volt egy osztálytermünk, ahol az órák 80%-a zajlott, legfeljebb tesire, fizika-kémiára kellett kimozdulni.
2018. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, néhány nap és kiderül
2018. aug. 31. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyik gimibe fogsz menni?

De amúgy 80%-ban vándorlás van teremről teremre, és van egy "osztályterem" ahol az ofő órák vannak meg az ofő által tartott órák.

2018. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb helyen "nomád élet" van :D
2018. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
AJRG, köszi szépen
2018. szept. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!