Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most hogy van ez a Neptunnal?

Most hogy van ez a Neptunnal?

Figyelt kérdés

Ugye sokan már 1-1,5 órával a tárgyfelvétel kezdete előtt belépnek a Neptunba, én is ezt tervezem, de az az egyik kérdésem, hogy mikor konkrétan már fel lehet venni a tárgyakat (pl. 8:00-tól) a rendszer automatikusan frissít, és már menthetem az órákat vagy nekem kell időnként frissíteni?


#2 Tényleg be lehet lépni egyszerre több eszközről a Neptunba? Nem dob ki, amiért mondjuk egy másik gépen is be vagyok lépve?


#3 A Neptun PowerUp tényleg hasznos?


Köszönöm a segítséget! :)



2018. szept. 2. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Intézménytől függ, van ahol be tudsz lépni korábban, van ahol viszont a tárgyfelvétel időpontjában, tehát pl 8:00-kor kidob mindekit, hogy egyenlő esélyekkel tudjon mindenki belépni (kimaradni leginkább :D)


Be tudsz lépni több eszközről.

A powerup hasznos, de simán meg lehet lenni nélküle is.

2018. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tudsz több eszközről belépni, kiírja a második eszközön, hogy ha tovább lépsz, az elsőről kidob.

A targyfelvetel időpontja előtt egy perccel frissítik a szervert és mindenkit ledobnak. Van aki előtte egy nappal már belép, ők a legostobabbak és bunkobbak, targyfelvetel előtti nap már nem lehet belépni miattuk gondolkodni mit hova vegyél fel.

Nekem a powerup megszivatta a targyfelvetelemet idén, de van akinek bejön. Ha már megtelt a tárgy, akkor macera volt újra jelölni a powerup miatt

2018. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!