Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szegedi Deak Ferenc Gimnaziu...

A szegedi Deak Ferenc Gimnazium mennyire eros iskola?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 00:31
 1/4 anonim válasza:
74%

Semennyire. Azért nehéz bejutni, mert egy erosen tulértékelt iskola..

Üdv: egy volt Deákos

2018. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Határozottan egyetértek az előttem szólóval :D hulladék egy hely, ne akarj oda menni.

Azt meg hogy miért van ennyire túlértékelve, fene se tudja

2018. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Oda szeretnél járni??Ha igen melyik tagozatra??
2018. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vitatkoznék az előttem lévő válaszadókkal, nekem életem egyik legjobb döntése volt az, hogy egy hatosztályos gimnazium után a Deákban folytattam tanulmányaimat. Én kéttanos vagyok, ami igen erős, de persze itt is léteznek kicsit gyengébb sulik. Lehet, hogy a Deák nem egy Radnóti szintű iskola, de kétségkívül a legjobb fej tanárokkal és legmenőbb programokkal felszerelt suli, ahonnan egyenes az utad az egyetemre, amit kinéztél magadnak, mert a képzést sem aprózzák el.
2018. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!