Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon érdekelne, hogy az...

Nagyon érdekelne, hogy az országban pontosan melyik városokban (Pest, Debrecen, Miskolcot tudom) hol vannak olyan iskolák, ahol működnek SPECMATOS osztályok, és hogy hogy lehet átfelvételizni oda,10. vagy 11-től? Köszi.

Figyelt kérdés
Matek, specmat, Iskola, átvétel

2018. szept. 3. 16:42
 1/2 anonim válasza:
A kaposvári Táncsics Mihály Gimnáziumban van matematika tagozat, elég kemény, a biológia-kémia tagozattal vannak összevonva (én az utóbbi tagozatra járok). Nálunk tanít az orszg hetedik legjobb matematika szakos tanára, Kubatov Antal, nem tudom, ismerős-e a neve. Ha bővebben érdekel a suli, illetve a suak, privátban beszélhetünk.😊
2018. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Spec. mat.-os iskolák: [link]


Az átjelentkezés iskolánként eltérő.

2018. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!