Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvári Vasvári vagy...

Székesfehérvári Vasvári vagy Tóparti gimi? Ellene és mellette érveket kérnék és úgy összességében véleményt

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni a Telekibol és a felől érdeklődnék hogy ebben a ket gimiben milyen az oktatás, főleg a nyelvi, mennyire készítenek fel az érettségire, emellett a közösség és az osztályok milyenek? 10. évfolyamos vagyok, ugyhogy a két gimnáziumnak az az évfolyama érdekelne. Hogy ott milyenek az osztályok? Jó az osztályközösség vagy ott is gyakori a kiközösítés és van egy ember aki ugymond "uralja" az osztályt? Vagy azért előfordulnak ott értelmes és intelligens emberek is? Xd tudom ez fura kérdés, de az én osztályom nem erről híres, ugyhogy a biztonság kedvéért inkább megkérdezem. Emellett tényleg a nyelvi oktatás erőssége érdekelne még. Előre is köszi a válaszokat, nagy segítség lenne
2018. szept. 8. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért hagyod ott a Telekit? Egyébként én Tópartit mondanék, bár régebben jártam oda de én nagyon szerettem: rendes,értelmes osztálytársak, szép környezet, minőségi oktatás.
2018. szept. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!