Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen szar az ELTE...

Miért ilyen szar az ELTE Lágymányosi Északi épület?

Figyelt kérdés
Ijesztő az egész, olyan mintha egy börtönben lennék. Főleg az alagsor... 35 percen keresztül mászkáltam az alagsorban mire megtaláltam a termet. El se kezdődött még az előadás de már most utálom ezt az épületet.
2018. szept. 10. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mert rossz a hozzáállásod
2018. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Így is sokkal jobb, mint a Trefort kerti épületek felújítás előtti állapota, ahonnan oda költözött az ELTE TTK.

Ezek az épületek úgy indultak, hogy az elmaradt Budapest-Bécs világkiállítás épületei lesznek, majd megkapja az egyetem. Az alagsor, fölszint, első emelet tereit részben a világgkiállítási funkció határozza meg. Én is jártam oda több évig. Jól éreztem magam benne.

2018. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!