Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi évnyitó napján...

Az egyetemi évnyitó napján már van tanítás is?

Figyelt kérdés
A neptunba be van írva aznapra egy óra délutánra de nem tudom hogy valóban meg lesz-e tartva. Érdeklődtem a tanulmányi osztályon is de választ nem kaptam..
2018. szept. 10. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kaptál róla értesítést hogy elmarad, valószínűleg meg lesz tartva.
2018. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szorgalmi időszak első napjától kezdődően meg vannak tartva az órák. Ha valamiért az első héten valami még nincs, vagy más okból elmarad, akkor arról mindenképp tájékoztatnak valamilyen formában. Ha semmi nyoma nincs annak, hogy nem tartják meg az órát, akkor lesz. TO kevésbé kompetens ebben amúgy, a konkrét oktatót kellene inkább megkérdezned ilyen helyzetben. Ha nincs hozzá e-mail címed, Neptunon keresztül is tudsz neki írni.


Amúgy az évnyitó annyira nem nagy szám, én sose voltam, azt se tudom, mikor szokott lenni. Nem maradnak el miatta órák.

2018. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Legfeljebb ha nem lesz semmi akkor hazajövök :D
2018. szept. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!