Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zongoristák, segítség! Chopin...

Zongoristák, segítség! Chopin a moll mazurkájával bajlódok, a kérdés az, h a bal kéznél az akkordokat hogyan fogjam le? Egyszerűen van, ahol nem érek el minden hangot.

Figyelt kérdés
Néztem videókat, ahol közelről veszik a zongorista kezét, de ott meg úgy tűnt, mintha ő nemes egyszerűséggel kihagyta volna a kérdéses hangokat. Ilyet szabad? Ha igen, úgymond hogyan döntsem el, melyeket hagyhatok el? Tudom, h nagyon hülye kérdés, de tényleg nem értem.

2018. szept. 13. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik lehetőség, hogy kihagysz. Ilyenkor baasszus mindenképp legyen. A másik lehetőség, hogy gyors egymásutánban szólaltatod meg a hangokat (arpeggio, vagy basszus, majd a többi).
2018. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon későn írok, tudom, de Chopinnél SEMMIKÉPP SE HAGYJ KI

inkább játszd törve, elnézik

2019. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!