Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Máshol is ekkora hajtás már...

Máshol is ekkora hajtás már az így az első pár hétben?

Figyelt kérdés

11. osztályos vagyok vagyok, ez a 3. iskolai hét. Már írtunk angolból, magyarból és nemtből múlt héten, ezen a héten pedig még 2x ennyi számonkérés várható, köztük egy témazáró(töri).


Én szoktam el nagyon a sulitól így nyár alatt és ez a mennyiség tök normális, vagy ez tényleg sok?

Az osztályban megoszlanak a válaszok erre, de a többség még mindig nem tért magához a kábulatból.



2018. szept. 17. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem gimi, hanem altalanos felso tagozat, de en is csak neztem h a masodik het vegre a lanyomek ket dolgozaton is tul vannak, plusz felelesek, ilyesmik, O.o
2018. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 11.es vagyok, elkezdődtek a faktok, és idén tényleg gyorsabban belevágtunk a közepébe :D


Bár nem is bánom, legalább nem annyira unalmas ott ülni és felkészítenek az éreztségire

2018. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Témazáró? Ugyan milyen témát zártok ilyen rövid idő alatt?😂
2018. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Töriből elkezdünk egy témát még tavaly év végén(a reformkor Magyarországon)és abból.
2018. okt. 6. 17:56
 5/5 timiandi ***** válasza:

Syaa

Én 9-es vagyok és már van 19 jegyem egy hónap alatt + a nem beírtak és a javítás alatt lévő dogák.

Magyar: egy fogalmazással és egy nyelvtani dogával kezdtük jegyre az első órán, irodalomból pedig már írtunk egy témazárót, ami javítás alatt van

Töri: egy dogát írtunk eddig csak

Matek: egy dogát írtunk

Angol: egy dogát irtunk

Francia: egy tz, két felelés

Biosz: egy doga

Fizika: egy doga

Kémia: egy doga

Föci: kedden lesz tz-nk

Szóval igen, máshol is ilyen tempó van.

2018. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!