Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én vagyok lemaradva, vagy...

Én vagyok lemaradva, vagy minden középiskolában ez megy vajon?

Figyelt kérdés
Elsősorban szülők válaszára vagyok kíváncsi, fiam szakgimnáziumban tanul, és most azzal jött haza, hogy egy 10-ikes megkínált többeket valami bogyókkal, ketten el is fogadták, és ott szédelegtek fél délelőtt az iskolában. Rosszul is lett egyikük, a többiek elmondták az ofőnek, aztán már az igazgató intézkedett, délutánra behívták a szülőket. Én ledöbbentem, hogy 3 hete járnak iskolába és ez megy a 9. osztályban. És ez gimi plusz szakgimi. Ez már mindenütt előfordul, akárková iratja az ember a gyerekét?! Csak remélni tudom, hogy azt, aki ezzel kínálgat, azonnal kirúgják!
2018. szept. 21. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden iskolában megy ez. Amúgy nem kötelező elfogadni a bogyókat sem az iskolában, sem a diszkóban. Nem kötelező dohányozni sem, inni sem, ész nélkül dugni sem. Remélem, beszélgetsz ilyenekről a fiaddal.
2018. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen, tavaly előtt az osztálytársam drogot árult az iskolában. Előtte egy diák osztogatott tablettákat a suliparkolóban.

Azóta kirúgták őket.

Tök normális errefelé.

2018. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, természetesen beszélgetek, ezért is mondta el itthon! Végig is nézte az egész osztály, milyen rosszul lett szerecsétlen céltalan osztálytársuk, mert ráadásul sokat vett be, délután már mindenki jelen volt, szülők, mentők...

Második, remélem, itt is kirakják az osztogatót nagyon gyorsan, attól menne fel a pumpám, ha nem tenne a vezetőség semmit. Mert az egy dolog, hogy az én és más gyereke nem fogad el ilyet, de sajnos ezek szerint más meg igen, és mindig lesz ilyen. A többieket is féltem, nem csak a sajátomat.

2018. szept. 23. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Alja iskolákban ilyen a helyzet
2018. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!