Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok mondani rendes magánisk...

Tudtok mondani rendes magániskolákat, ahol adnak érettségit?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahova levelezőn le lehet rakni, vagy félévente egy vizsgával. Szóval nem kell bejárni. Csak értelmes válaszokat! Köszönöm

2018. szept. 25. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Félévente egy vizsga? Azt hogy gondoltad?
2018. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen iskola.
2018. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj otthon és nem kell bejárni sehova, hanem jelentkezel az érettségire, de akkor se egy vizsga van.
2018. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, ami 100%-ban távoktatás. Megértem a problémát, mert én is olyan típus vagyok, aki órán SEMMIT sem fog fel, KIZÁRÓLAG az otthoni tanulással megy a fejembe bármi is. :) Tehát nekem is netto időpocsékolás bármilyen órára beülni - és messze nem vagyok lusta, mindig a legjobbak között voltam. Érettségi eredményekben is benne voltam a top 4- ben. Én is estin csináltam. Egy felnőttnek, aki esetleg tényleg egyedül tud hatékonyabban tanulni, nagyon sokat számít az a heti 2 nap. :( Iszonyat sok elpazarolt idő. Aki órán tanul, az örüljön neki.


Keress egy sulit a környékeden és heti 2-szer bemész. :) Ez a járható út. Ha esetleg nem vagy önállóan tanuló típus (szerintem ez a ritkább), akkor kell is az a heti 2 nap. Eszedbe se jusson fizetni olyan hirdetés után, ami 1-2 év alatt kínál érettségit, főleg 100% távoktatásban. Ilyen tudtommal nincs. Szakmával is legalább 2 év estin, nélküle 3.

2018. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy amit a 3-as ír, az sajnos járhatatlan út. Lehet jelentkezni bármilyen érettségire akár 0 készüléssel, de CSAK akkor, ha a középiskolai / gimnáziumi tanulmányaidat befejezted és csak az érettségi vizsga hiányzik. Ha nincs bizonyítvány a befejezett 12. évfolyamról, akkor semmilyen vizsgára nem tudsz jelentkezni.
2018. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszönöm, végre egy ember, aki normális válaszokat tud adni! Egyre kevesebb az ilyen sajnos!
2018. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!