Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Margit gimi, Budapest?...

Szent Margit gimi, Budapest? Vélemény?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jót hallottam róla: alacsony a színvonal, a tanárok esetenként meg se tartják az órákat, a diákok lógnak, egyházi részről meg bigott szentfazekak.
2010. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A József Attila Gimnázium szintén a körtéren van, de sokkal erősebb, színvonalasabb, a Szent Margitba és a Szent Imrébe főleg azok mennek akiket vagy nem vesznek fel a JAG-ba, vagy ennyire vallásosak.
2010. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2010. jún. 26. 13:52
 4/5 anonim válasza:
34%

hát ez tökre hülység, a jóska sokkal gyengébb, mint a margit, az imrével meg már összehasonlítánám, mert az sokkal erősebb. az meg, h azok mennek a szent margitba, akiket nem vettek fel a jóskába ez egy hülység. inkább fordítva...a jóskába még a leghülyébb osztálytársaimat is felvették. én nem azt mondom, h a szent margit csúcs szuper, de jobb, mint a jóska ezt biztosan mondhatom. több ismerösöm is jár/járt a jóskába, és azt mondták, h folyton elmaradnak órák, a gólyatábor szeptember elején volt (suli időben), amikor szinte minden más iskola lezavarta már agusztusban. Amúgy állítólag, mind a 3 gimiben elég jó társaság, szigorúságban meg a sorrend:

1. szent imre

2. szent margit

3. józsef attila

Sztem aki egy elég vallásos és szigorú iskolába akar jelentkezni, az menjen az imrébe, ja és akkor is tudom ajánlani, ha szeret cserkészkedni az illető

A margit lazább, mint az imre, de azért elég szigorú és következetes iskola, ellógni meg nem nagyon lehet, mivel az egész be van kamerázva, és ujjlenyomatos beléptető rendszer van, az első szinten az ablakok be vannak rácsozva, és nagyon szigorúan veszik a lógást (persze ez nem azt jelenti, h lehetetlen meglógni...:P)

A jóska is jó, de sztem elég link iskola...

2010. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A jóska? Téged jól átvették! A legjobb az Imre, 2. Margit és jócskán lemaradva a ti József Attilátok. Az Imre kicsit szigorúbb, de magasabb szintű, a Margit inkább lazább, és a jóskások... Hagyjuk már. Én a Margitba járok, bátyám az Imrébe. Mindkettő magas szintű, az Imre inkább, a Margit pedig inkább party suli. A kilógásról nem tudom kitől hallottál, de jól átvert. A jóska mindenben lemarad a két gimihez képest! Θ_Θ
2015. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!