Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni péchy mihály szakgim...

Debreceni péchy mihály szakgimiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 14:40
 1/4 anonim válasza:
Könnyü nagyon bejutni egyik ismerősöm odament 3 átlaggal felveték és a központija se lett valami jó 120 volt idéglenesbe 12.ként jutott be. Ha oda jelentkezel es idéglenes sorrendbe 100on felül álsz akkor is simán bejutsz.Azt mondják jól kell tudni a matekot de eddig nem volt vele baj pedig majdnem megbukott. Ha oda mész számits rá hogy sok a cigány
2018. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
Na gondolom mar vagy ott vagy vagy mashol. De azert leírom hatha valaki nézi. Én nemreg végeztem a Péchyben és jelenleg a Debreceni Egyetem müszaki karan vagyok. Nem azert nem mentem Pestre mert nem volt eleg pontom hanem mert nem akartam. (407 pontom lett...). Es ezt a Pechyben ertem el. Jo jartam külön tanarokhoz is. De akkor is ugy fejeztem be a 12.et hogy nyelvvizsgaval es 407 pontos erettsegi pontokkal . Tehat aki akar az a Pechyböl is tovabb tud tanulni... Nem rossz iskola. Most nyilvan ne hasonlitsuk az elit gimikhez. (Amiket en ertelmetlennek is tartok,mivel éppen eleget szenved az ember az egyetemen. Es akkor legalabb a közepiskolas évei legyen jók. Es ne csak a tanulásrol szoljon mint pl. egy Kossuth-ban.) A romakrol meg csak annyit hogy azert annyira nincs sok. Jo van 1-2 kb.minden osztalyban. De én ahanyat csak ismertem mind nagyon rendes volt és teljesen tiszta. Nem bedig olyanok akiket anno álltalanosban megismertem. Sőt én mielőtt anno Pechys lettem elégge előiteletes voltam. De utana eleg hamar rajöttek hogy akik a Péchyben vannak rendesek. Sőt meg volt olyan roma is akivel egész jó barátsagban voltam es mai napig elöfordul hogy neha talalkozunk.
2019. okt. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia!

Én idén szeretnék ebbe a suliba jelentkezni. Nem tudom, te végül a Péchybe mentél? Ha igen, milyen a suli? Mennyire erős? Mennyire nehéz bekerülni? Eddig azt olvastam, hogy azok is bekerülnek, akik éppen bukdácsolgatnak és elvégezni is könnyű. Nekem egy erős 3-as az átlagom.

2020. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
Hat en mar elvegeztem egy par eve. De amugy szerintem siman felvesznek 3-assal. Es elvegezni se nehez ha csak elvegezni akarod. De ha jo jegyeket akarsz akkor azert kell tanulni de nem veszes.
2020. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!