Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az első két félévben 29...

Ha az első két félévben 29 kreditet sikerült összegyűjtenem, esélyes, hogy államilag támogatt maradjak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aki nem éri el a min. 30 kreditet kirúgják. Nálatok ez nincs így? Nézz utána valami szabályzatban.
2010. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fke válasza:
100%

hűű ez durva

én se erőltettem meg magam, de nincs 30 kredit... öcsém...

nem vagy semmi

én is úgytudom átraknak, de lehet megúszod... ne kérdezd meg tanulmányi osztályon meg ilyenek, nekünk abból mindig csak baj van! akkor észreveszik, lehet megúszod

imádkozom érted!

2010. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyeteme válogatja... Pl. BME-n, nem átraknak fizetősre 30 kredit alatt, hanem egyenesen kirúgnak, nálunk, SZTE-n csak fizetősre raknak (sajnos).
2010. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Kizárt. Minimum költséges leszel, de jobb esetben kirúgnak. Minek mentél egyetemre?
2010. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, SZTE-s vagyok.
2010. jún. 23. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm a BME-re jár mechantronikára, nekik úgy van, hogy 2 félévben min. 30 kreditet kell összeszedni, szóval 1 félévben 15-öt legalább. Neki most a félévben 34 kreditje volt.
2010. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!