Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jegyzettámogatás és ingyen...

Jegyzettámogatás és ingyen bérlet csak szegedi sajátosság?

Figyelt kérdés
Az van írva, a hallgatók 90%-a ingyenes bérletet kap, szóval mégsem mindenki, de kíváncsi vagyok, más városban van-e ilyen.
2018. okt. 10. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A bérlet úgy tudom, igen, jegyzettám lehet, hogy máshol is van, én is kíváncis vagoyk.
2018. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A BME-n olyan szokott lenni, hogy a kiadó év elején 50%-os kedvezménnyel árulja a könyveit. Mivel viszont minden könyv megtalálható a könyvtárban, aminek 500 Ft az éves díja (vagy még tán annyi sem), nem látom értelmét hogy legyen másféle jegyzettámogatás. Bérletről nem tudok nyilatkozni, habár diákigazolványt ugye mindenki kap.
2018. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát Pesten nem is fog egy egyetem se ingyenbérletet adni, az fix. Inkább az olyan egyetemvárosok jöhetnének szóba, mint Pécs vagy Debrecen, de ezeken nincs. Szóval szerintem Szeged egyedüli ezen a téren. Érdekes, hogy vajon miért.
2018. okt. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!