Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolai képzésről váltani...

Főiskolai képzésről váltani egy FOKSZ képzésre, majd levelezőn diplomát szerezni?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem az egyetemet, de már most tudom, hogy nem szeretném folytatni, egészségtudományi karon vagyok, világ életembe vonzott, de most ennyi idő alatt kiábrándultam belőle.. Rájöttem, hogy nem ez az én pályám, nem lesz sose olyan hivatás iránti elkötelezettségem, ami elengedetlen az eg.ügybe.

Szóval, érdekelt még egy másik irányzat is, ez a pénzügy és számvitel FOKSZ képzés keretein belül, majd utána levelezőn megcsinálni ugyanezt alapképzésen is, és diplomával is rendelkezék akkor.

Vélemények? Érdemes lenne meglépnem? Egészségügy sajnos fizetés ügyileg nem kedvező Mo-n, én pedig egy normál/átlag egzisztenciával szeretnék a jövőben rendelkezni.


2018. okt. 16. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

FOSZK-ot minek végezzed el ha BSc-re mennél utána? Akkor már inkább egyből BSc-re menj, mivel egyrészt hamarabb elvégzed, másrészt nem fogynak a féléveid feleslegesen.

Tudom el lehet fogadtatni tárgyakat a FOSZKról de nem az összeset, így úgy gondolom hogy időpocsékolás.

2018. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!