Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogviszony igazolast csak...

Jogviszony igazolast csak szemelyesen tudok kivenni a tanulmanyi osztalyrol, vagy megkerhetek e egy tanaromat hogy vegyen ki nekem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h levelezos hallgato vagyok es nem tudom most megoldani hogy bemenjek szemelyesen az egyetemre( mas varos messze) de jon egy tanarom orat tartani es arra gondoltam hogy elhizhatna o nekem. Lehetseges?

2018. okt. 17. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet kérni úgy is, hogy kipostázzák
2018. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, valóban lehet postai úton is igényelni. Olyan nincs, hogy valaki bemegy és elhoz neked egy ilyen papírt, kizárólag meghatalmazással működik mindez. Mivel te addig már nem találkozol a tanároddal, így ez csak úgy lehetséges, hogy a tanárod meghamisít egy meghatalmazást, és azzal elintézi. Lehet, hogy ez így túl nagy kérés, nem?
2018. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet a postai dologgal hogy nekem surgos lenne a papir nagyon.

A meghatalmazasrol meg annyit h irtam emailt az ugyintezonek a tanulmanyi osztalyra csak keptelen valaszolni....

2018. okt. 17. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

:D Hiába írsz e-mailt, hivatalos meghatalmazás nélkül nem adhatnak ki ilyen papírokat senkinek, aki nem te vagy.

Gondolom nem most derült ki, hogy kell...

2018. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel levelező tagozat mi mindent emailben intezunk. En kervenyeztem emailben az igazolasomat es egyuttal szeretnem megkerni az ugyintezot hogy ezt adja at egy tanaromnak. Ennyi. Viszont az ugyintezo teli almot alszik epp....
2018. okt. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!