Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológusok, akiknek...

Pszichológusok, akiknek hosszabb a végzettségei listája, mint ahány évesek. Hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Nyilván a kettő együtt nem fog menni, túl sok teendővel jár. Mégis hogyan csinálja meg annyi pszichológus, hogy klinikai szakpszichológus is (sőt, terapeuta szakvizsgáznak végül), mellette módszerspec.képzéseket is végigtolnak, kórházban dolgoznak (ami ugye a klinikai képzés feltétele is) és még doktorit is szereznek, ami egy tök más irány.


Most komolyan, ez 15+ év munka, és van, aki kb. alig 30 éves, és mégis megvan neki, hogyan?


Császár Nagy Noéminek a csillagok is megvannak és még 5 gyereke is van, de mikor? Hogyan? Én ezt nem értem.



2018. okt. 17. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Vannak emberek, akiknek céljaik vannak, és ezért keményen dolgoznak. Egy túlfeszített karrier például:


23 évesen egyetemi diploma

26 évesen PhD

29 évesen klinikai szakvizsga

.... és még csak 29 éves.


Császár Nagy Noémi ugye nem 30 éves, hanem 49 (1969-es a CV-je szerint); mindkét szülője elismert szakember (ez is nagyon sokat számít sok mindenben). Hát nem unatkozta végig az elmúlt 30 évet, az tény, de azért nem lehetetlen ilyesmiket összetanulgatni.

2018. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Végig lehet csinálni, nekem inkább az kérdés, hogy közben mégis miből élnek meg?
2018. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!