Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF-ről vélemények?

BGF-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy nem könnyű bekerülni, de utána nem vészes, bár akadt olyan ismerősöm, aki küzdött vele. Attól függ,hogy mennyire megy a matek és mennyire érdekel a gazdasági terület.
2010. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont úgy hallottam, hogy bekerülni nem annyira nehéz (nem úgy mint a Corvinusra), bennmaradni viszont annál nehezebb.
2010. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak az FSZ-es képzésekről tudok véleményt írni:

vicc az egész.

Komolytalan bohóckodás 2 évig.

2010. jún. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én most villamosipari suliba járok de kicsit már megbántam.. a matek megy a legjobban:D
2010. jún. 25. 01:55
 5/7 A kérdező kommentje:
minden vélemény érdekel.. szerintetek érdemes pályátváltoztatnom?
2010. jún. 25. 01:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az embernek egy élete van és nem szabad végiggyötrődnie magát egy iskolán, hogy aztán olyan szakmája legyen, amit nem szeret.

Ha nem tetszik, nem érdekel, másnak tűnt kívülről, akkor válts iskolát, keress olyat, ami jobban tetszik. :) Egyébként változó, hogy kink,hogy megy a főiskola, magadat kell ismerni, hogy tudd, képes vagy-e kitartóan tanulni vagy nem. Aztán persze érhetnek meglepetések. :)

2010. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első voltam, lemaradt, bocsi. :)
2010. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!