Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Ceglédi...

Mi a véleményetek a Ceglédi Közgázról?

Figyelt kérdés

Informatika szakra szeretnék esetleg jelentkezni (lányként) szóval arra lennék a legkíváncsibb hogy az milyen,meg mondjuk azon kívül a tanárok.

Gondolom ott kéne közgazdaságot is tanulni ahol elvileg pénzügyi dolgokat számolnánk vagy ott mit kell csinálni? És kb hány olyan órám lenne egy héten? Meg ugye az informatikához nagyon kell a matek, de ha általánosban kb 3as 4es voltam,akkor is könnyen felvesznek? Mármint tudom hogy a központi számít igazán,de gondolom jól megtanítanak mindent,főleg hogy gondolom így matekból is sok óránk lesz.

És kb mennyi lány szokott ott informatika szakon lenni?

Esetleg még a gólyatáborral vagy buszozással/kolival kapcsolatban is szívesen várok mindent.



2018. okt. 24. 16:10
 1/1 anonim válasza:

Én informatika szakon vagyok végzős. Külön vannak szedve teljesen a szakok (info és közgazdasági) így nekem egyáltalán nincs ilyen órám. Vagyis van hetente egy, általános pénzüggyel foglalkozó, de az szinte jelentéktelen. (Főleg, hogy 4 évem alatt, 4x kezdtük el elölről ugyan azt az anyagot..)

Osztályomban 34 főből mindössze 7 lány.

Gólyatáborról nem tudok semmit, szerintem nincs is. (De ez nem fix)

Mivel ceglédi vagyok, ezért koliról sem tudok semmit, de asszem van rá valamilyen lehetőség..

Buszozásról annyit tudok, hogy egész sokan bejárósak a suliba. Osztályomnak is asszem több, mint negyede jár be busszal/vonattal.

A bejutás nem nehéz. Én átlag 4-es voltam és simán felvettek. (Mondjuk kicsit feldobta a 76 pontos felvételim :P) Ha nem vesznek fel pontok alapján, akkor meg a "suli támogatásáért" megteszik. Van is egy ilyen osztálytársam, aki csak így jutott be..


Végül meg maga a suli: az egyértelmű, hogy a Közgáz Cegléd legszínvonalasabb iskolája. Maga a tanítás sem rossz. Ajánlom az iskolát, de azért legyél tudatában, hogy itt is vannak hibák. Vannak szemét, és nagyon buta tanárok. Néhány házirend eléggé hülyeség..

De összességében tényleg ajánlom!

2018. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!