Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kada Elek közgazdasági szakgim...

Kada Elek közgazdasági szakgimnázium? (Kecskemét?

Figyelt kérdés
Milyen suli? Milyen eredménnyel vesznek fel oda? Pl.: Átlag meg felvételi pontszám... Aki odajár annak tetszik a suli? Most vagyok 8-os és lehet odajelentkeznék. Valaki tud róla mesélni? (L) :)

2018. okt. 27. 13:31
 1/2 anonim válasza:
Szia, én a Kadába járok. Szeretem az iskolát, elég laza a tanárok nagy része, de persze van pár szar, mint mindenhol. :D Szerintem picivel az átlag feletti átlaggal felvesznek, nem annyira nehéz bekerülni, de azért kell hozzá egy szint. Gimik alá (már amelyik) de kandó, katedra stb..fölé lőném be. Több szak van, jól gondold meg melyiket választod, ügyvitel vagy közgáz. Érettségit is kell tenni, szóval értelemszerűen szakmai mellett nagy óraszámba vannak egyéb órák, magyar, töri..Nincs nyári gyakorlat szerencsére, meg úgy amúgy se. (legalábbis 9.be biztos :D)
2018. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is a Kadaba járok, én nagyon szeretem lazák a tanárok de igen kell tanulni.. Csak ajánlani tudom !
2018. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!