Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült az érettségid?...

Hogy sikerült az érettségid? Hány százalékos lett a két fő tantárgyad? Hogy érzed sikerül bekerülnöd fősulira vagy egyetemre, ha jelentkeztél? (hova? )

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a PTE jogi karra jelentkeztem, ahol töri meg magyar számít.A töri 86%, a magyar 84% lett.Államiba nem kerülök be , de költségtérítésesre igen,aztán majd jöhet a munka vagy a diákhitel:(
2010. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

72% és 65 % töri angol

bejutni sikerül BKF-re de csak fizetősre

2010. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
felvételi tárgyaim: emelt szintű magyar: 88%, középszintű töri 72%, van nyelvvizsgám, hát az államilag finanszírozott elég sanszos, nem tudom, sztem kb. akörül lesz a ponthatár, amennyi pontom van, de költségtérítésesre tuti bekerülök. úgyh. nem izgulok.
2010. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
angol 96%, magyarom sajnos csak 80% lett, pedig torit szerettem volna tovabbvinni, ami ugy tunt sikerul is, de draga tanarnom szobelinel en sem tudom miert rengeteg pontot vont le... van egy angol felsofokum pluszba, szoval vagy pazmany vagy zskf.
2010. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!