Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Rendőrtiszti főiskolára...

A Rendőrtiszti főiskolára melyik érettségi tantárgy ér többet: a földrajz vagy az informatika?

Figyelt kérdés
Van egy ECDL bizonyítványom, de a kedvenc tantárgyam pedig a földrajz, de a mai világban az informatika a fontosabb -nem?
2008. nov. 5. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mik az erettsegi kovetelmenyek RTF-re. De szerintem sem a foldrajz, sem az informatika nem kotelezo eloiras. Ha igy van, akkor erdemes azt valasztanod, amelyik szerinted jobban sikerulne, hisz a te erdeked a minel jobb szazalek, a fosulin a kutyat nem erdekli, mibol erettsegiztel pontosan, a lenyeg, hogy az eloirt ket targy (+ a kotelezok pl. matek, tori..) meglegyen.


Szerintem ha mar van ECDL-ed, akkor az informatika konnyebb lehet neked. De ezt te erzed.

2008. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ér többet,amiből jobb a jegyed,mert az ér több pontot a felvételin.
2008. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2008. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Földrajznak talán több köze van hozzá de tényleg a kutyát nem fogja érdekelni hogy mi a választott tantárgyad, lényeg h minél jobb legyen a jegy.
2008. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyiket se választhatod , ne hallgass erre a sok gyöpösre.

CSAK EZEKET VÁLASZTHATOD:MATEK,TÖRI,MAGYAR,RENDÉSZETI ISMERETEK

2011. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!