Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen indokot találjak ki,...

Milyen indokot találjak ki, hogy nem tudtam iskolába menni?

Figyelt kérdés

Igazából levelező tagozatos egyetemi szakra járok, viszont két hét múlva lesz a konzultáció és minden tanár akivel akkor lesz utolsó óránk, akkor akar vizsgáztatni is, nem pedig vizsgaidőszakban. A problémám az ,hogy nem igazán tudok rá rendesen készülni, mivel járok egy esti tagozatra , amit most fogok befejezni és abból is hamarosan lesz a záróvizsga. Tudom én vagyok a hibás, jobban kellett volna az időmet beosztani....

Viszont már múlt alkalommal sem mentem, mivel akkor a munkahelyem miatt nem tudtam megoldani, szerintetek meglehetne oldani, ha még korán szólok a tanároknak,hogy inkább vizsgaidőszakban vizsgáznék, viszont milyen nyomós indokot mondjak???



2018. nov. 4. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy általánosságban levelezőn hogy mennek a dolgok (csak nappalira jártam), de szerintem igen, meg lehet oldani és mindenképp előnyös lenne minél hamarabb szólni. Nyomós indok szerintem nem kell, nem véletlenül jársz levelezőre, nyilván tudják, hogy dolgozol mellette, így az időbeosztásod nagyban függ a munkától.
2018. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!