Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is utáltaok ének órán...

Ti is utáltaok ének órán feleni? Úgy értem mikor egyedul kellet énekelni osztály előtt?

Figyelt kérdés

Én igen még sajna 2 évig van énekünk és az a baj nincs szép hanom főleg h ilyen egyházi énekekből kell felelni amik legtöbbször magasak

És a tanár meg azt mondta ez kötelező.

De év eléjén bezzeg azt mondja ,h jarjunk énekkarra akkor nem kellesz énekből felelni

Erre ma éneken azt mondja fogunk felelni énekelni szólóban hat nagyon jó gondoltam . És kijelenti ,hogy egyhazi éneket és ő választ és kiválasztotta a leghosszabat a legnehezebbet .És mondja ,h őt nem erdekli ha kiröhögjuk amiatt ,h nem tud énekelni esetleg kicsúfoljuk a masikat szerinte ez redben van. Meg utana mondja meg majd téli szünet előtt is .



2018. nov. 6. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak évekből utáltam felelni, hanem bármiből, rengeteg egyesem is volt, mert kimenni sem voltam hajlandó.
2018. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szerettem énekelni. Énekkaros is voltam, anno még nótafa is, vagy mi a csudának hívták... Most is énekkaros vagyok és ha minden jól megy, 100 évesen is az leszek. Plusz kicsiként még imádtam produkálni magamat.


Aki nem tud énekelni vagy nem szeret, vagy nem jó publikus szereplésekkor, annak persze más. Nekem a zongorázás közönség előtt volt nehéz, rém lámpalázas voltam. De énekelni? Azt bármikor.

2018. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam felelni énekből. Kiállítottak, elkezdtem, és a hangom oylans szinten remegett, hogy nem tudtam folytatni, illetve beszélni.
2018. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert ilyen pocsék az oktatási rendszerünk, ezzel is egyeseket megaláznak szinte.....
2018. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Várd meg azért azt a felelést. Minket is azzal paráztatott az énektanár anno, hogy egyesével felelünk (szintén egyházi gimnázium, egyházi dalokkal), végül mégis mindig legalább 3-4 ember ment egyszerre és végignevettük az egészet. Nálunk majdnem mindenkinek szörnyű hangja volt, így inkább együtt nevettünk mint egymáson. Ne tarts tőle :)
2018. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szerettem, de nekem jó hangom van.

Úgy láttam, hogy azoknak sem volt vele problémájuk, akiknek nem volt jó hangjuk, mert max. nevettünk egyet közösen, és a tanár sem szemétkedett.

2018. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Nálunk jófej volt a tanár és 5-6 ember énekelt egyszerre. Mi fiúk mélyebb hangon mint a katonák, a lányok meg mint a fonóban.

Így élmény volt. Előtte nekünk is egyesével kellett, az megalázó volt mutáló kisfiúként

2018. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok válaszát

És azoknak is köszönöm akik írtak ne parázzak

2018. nov. 6. 20:44
 9/11 anonim válasza:
Szerintem ugyanolyan, mint bármelyik másik tantárgyból. Azt produkálod, amit tanultál, begyakoroltál. Ha esetleg otthon gyakorlod, szánsz rá időt, akkor magabiztosan állhatsz ki, hogy te mindent megtettél, amit tudtál, és te épp ezen a szinten állsz. Gondolj bele: legalább tudsz fejlődni.
2018. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

En szerettem mert szép hangom volt a többiemhez képest, és akartam vele kérkedni XDDD

(Rajtam kívül csak egy ember tudott még enekelni,mindenki viccet csinált belőle és egymáson röhögtek. Szerintem ne aggódj miatta)

2018. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!