Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a neve, hogy találjak...

Mi a neve, hogy találjak olyan iskolát, ahol szinte csak érettségi tárgyak vannak?

Figyelt kérdés
Mindenképpen nappali tagozatra lenne szükségem, mert úgy tudok diákként dolgozni. Jelenleg gimnazista vagyok, de nagyon rosszul áll a sorom (11.), mert sokallom a tárgyak számát, inkább legyen kevesebb tárgy, és mondjuk 1 óra anyagát 2 órán keresztül fejtegetni. Otthon magamban egyszerűen nem vagyok képes tanulni olyat, ami nem érdekel... Köszönöm előre is a segítő válaszokat.

2018. nov. 7. 08:11
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Ilyen nincs. Akkor mindenki olyanba járna mert "minek nekem rajz".

Egyébként nem értem a nem érettségi tárgyak vagy viccek(rajz, tesi, ének stb) vagy nincs 10. után(kémia, fizika), ha nem veszed fel fakultációnak

2018. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan iskola. Most mondanám, hogy menj el egy szakközépbe, mert ott jobban foglalkoznak a szakmával. De nem igaz. Minden tanárnak ott is a saját tantárgya a fontos. Ha le akarsz érettségizni és nem akarsz tovább tanulni, tanulj csak azokra a tárgyakra, amikből érettségizel. A többiből elég kettessel átmenni. Egyébként nem kell félni az érettségitől, nem lesz nehéz.
2018. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most, így 11-ben döbbentem rá, hogy nem a "jó" munkámtól leszek boldog, így csak egy érettségire lenne szükségem, utána okj... Eddig testnevelő tanárnak gondoltam el magam a jövőben, vagy pszichológusnak, csak nincs kedvem, időm tanulással foglalkozni... feg, hogy ezt utálok a legjobban csinálni.

Natúr gyenge középiskola sem ugrik be senkinek? (Haverom bátyja valami zöld kakasba járt, oda ma megyek körülnézni...) köszi az eddigieket, várok még :D

2018. nov. 7. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tanulni, akkor az egyetem is felesleges neked.
2018. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus?!! Tudod te milyen magas ott a ponthatár? 435-től indul..Az 500-ból ugye.. +egy emelt és min. egy középfokú nyelvvizsga...Kicsit túlértéelted a képességeidet...
2018. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érettségizz mindenből, akkor csak érettségi tárgyakat fogsz tanulni. :D
2018. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Emberek.... ezért szeretnék csak gyengébb suliba járni, és megelégedek egy okj-val érettségi után... mivel nem tudok olyat tanulni, ami nem érdekel, ezert szeretnék könnyem elvégezhető suliba járni.
2018. nov. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!