Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » TDK esetén mennyire probléma,...

TDK esetén mennyire probléma, ha az absztraktban közölt százalékok/számok teljesen mások mint az előadásban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon, az ilyenre biztosan rákérdeznek, hogy mégis miért változtak a számok. Eléggé arra utal, hogy valamit elcsesztél és csak későn jöttél rá. Ha csak 1-2 számról van szó talán nem veszik észre, de simán lehet hogy már ennyi is szemet szúr valakinek, pont mert nem ilyen eredményre számított és erre rá is akart kérdezni.
2018. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rossz absztraktot csatoltam, mert az utolsó pillanatban ki kellett cserélnem, és emiatt tele van az absztaktom hibákkal. Matematikai is akad benne, lényegében rossz az egész. Szerintem így ki sem állok előadni.
2018. nov. 13. 01:15
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:

Feltételezed, hogy elolvasta valaki az írásod.

Pedig (legalábbis nálunk), akik értékelik az írást nincsenek ott a prezentációnál

2018. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt probléma, de szerencsére még így is második lettem (talán emiatt?)
2018. dec. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!