Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szolnoki...

Mi a véleményetek a szolnoki Varga Katalin gimnáziumról? (tanári kar, kollégium, iskola stb) Eléggé félek a tanári kartól

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem esznek embert.
2018. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom csak ugye még 8.adikos kis nokedliként (aki amúgy nagyon szégyenlős és visszahúzódó) eléggé félek úgy mindentől. Például hogy új környezet, új tanárok, új osztálytársak ráadásul kollégium. Főleg hogy azt hallottam hogy nincs zuhanyfüggöny. :D
2018. nov. 14. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos nagyon kemény lesz, van követelmény :)

A kollégiumot nem javaslom én is inkább bejárós lettem mert nincs zuhanyfüggöny, eléggé lelakott a koli, ágyipoloskák is rendszeresen megjelentek.

2018. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én Szolnoktól messze lakók. És a koli lenne a legjobb
2018. nov. 14. 22:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Még lehet véleményezni
2018. nov. 15. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
k. Üzemeltetőnek nem áll módjában a regisztráló személy nyilatkozatának valóságtartalmát ellenőrizni, de amennyiben tudomást szerez arról, hogy a Felhasználó 16 év alatti, a regisztrációját és személyes adatait jogosult előzetes bejelentés és figyelmeztetés nélkül törölni.
2018. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hova jelentkeztél végül, de ha a Vargába, akkor sok szerencsét és kitartást! :D
2019. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!