Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győr - Jedlik Ányos Szakgimnáz...

Győr - Jedlik Ányos Szakgimnáziumba melyik győri általános iskolából vesznek ide fel leginkább tanulókat?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik iskolát válasszuk...

2018. nov. 15. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ. Nem az iskolától. A tananyag mindenhol ugyanaz, a felvételi is.
2018. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) De nem tudom, hogy pl melyik ált. iskolában erős az informatikaoktatás, melyikben meg névleges. A Radnóti

áltsuli honlapja szerint ők akik jók ebben, de pl a kompetenciaméréseket nézve meg már nem tudom mit higgyek.

2018. nov. 16. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
általános iskolák között nem hiszem, hogy olyan nagy különbség lenne. (középiskoláknál már inkább)
2018. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Kedves kérdező,

Én Radnótis vagyok és egy jó suli, jó a közösség és a tanárok is kedvesek. Emelt szintű az info és az idegen nyelv oktatás is. 1.től van infó óra ráadásul 6. Osztályban megtanulunk 10 ujjál vakon gépelni.Ha van kérdésed írj nyugodtan privátban.

2018. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy a kissrác/kiscsaj melyik iskolából jön, egyáltalán nem számít középsulis felvételinél.

A kompetenciaeredmények sokat elárulnak egy iskoláról, persze nem utolsó szempont a közösség és az elhelyezkedés sem.

2018. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a választ:)
2018. nov. 29. 22:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is tetszetős a Radnóti, de a kompetenciamérésen rosszak az eredményei. Nem tudom mitől, talán sok ott a kisebbségi?
2018. nov. 29. 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Őszintén szólva, lehetséges. Két éve végeztem a szomszédban a Jedlikben, és hát láttunk egyet s mást.

2018. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!