Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Középiskolába menjek?...

Nemtom93 kérdése:

Melyik Középiskolába menjek? Többi lent

Figyelt kérdés

Először kérlek olvassátok végig, mielött még elkezdtek egy csomó iskolát írni mert nem ez a kérdésem!


Szóval engem a Logisztika/szállítmányozási ügyintéző szak érdekel, de ahogy láttam az csak gimnáziumba van. Nekem meg ez a félév elég rossz lett (költözés stb) így sok mindenről lemararadtam és ebből nem úgy sikerült ahogy akartam Na mindegy! Engem biztos hogy nem vesznek fel. Na és most jön a kérdés hogy milyen szakra meg középiskolába jelentkezzek ha utána ha jól hallottam Okj-s képzéssel át lehet menni ugye mást tanulni. Vagy mindegy hogy mit tanulok? Ha most csak példaként mondom,hogy elmegyek ilyen autószerelő iskolába vagy szakra akkor onnan is át lehet menni logisztikára vagy van esély rá? Ugyanez fodrásznál meg mindennél!

Remélem érthető a kérdésem,ha nem akkor aki kéri megpróbálom érthetőbben leírni! Köszönöm előre is a válaszokat!:D



#középiskola #logisztika #szállítmányozási-ügyintéző
2018. nov. 23. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Van közgazdasági szakgimnázizmi kèpzès.menj oda😊
2018. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban biztos, hogy nincs szakmai kepzés:-) Szakgimnáziumban igen, mert az a szakközép "új neve". A szakközep meg a szakiskola/szakmunkás.

Ha te most elmész fodrásznak vagy autószerelőnek, csak azzal nem mehetsz OKJ-re. Marmint logisztikásra, mert kell hozzá érettségi.

Mindegy milyen suliba mész, csak legyen érettségid is. A két éves logisztikai és szállítmányozási ügyintéző OKJ-ra nem kell más előképzettség.

De ha kereskedelmi végzettséges van, akkor lehet csak egy éves. (Pl Teleki Blanka Szakgimnázium.)

2018. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp kereskedelmi szakgimit nézz.
2018. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova költöztél ?
2019. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mi van a


fodrásszal ?

2019. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!