Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Hunfalvy János...

Milyen suli a Hunfalvy János Középiskola?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 16:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten? Jó. Bár évfolyamtársamat ötös átlaggal nem vették fel.
2010. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem? :OO hát én jövőre oda szeretnék felvételizni. 4,7 az átlagom. tehát az már nemjó? :S
2010. jún. 26. 16:23
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom:S Azért egy próbát megér, hátha csak túljelentkezés volt akkor.. A felvételi pontszámodtól is függ az egész. Sok sikert:)
2010. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
80%
Mindenki azt mondja, hogy az egyik legjobb Budapesten. Én odajárok. Nagyon megbántam, hogy odamentem, az emberek sznobok, az osztályok között ellentétek vannak, az osztályközösségek nagyon rosszak... maga az iskola többet foglalkozik rendezvényekkel mint magával a tanulással. ami lehet, hogy jól hangzik, de mégsem jó. a tanárok arcra osztályoznak, te csinálhatsz bármit, erőltetheted magad, akkor sem kapod meg a jobb jegyet ha nem vagy szimpatikus. persze én nem akarok senkit eltántorítani a dologtól, ez csak egy személyes vélemény.
2010. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
és milyen nyelvi osztályba jársz? én japánra szeretnék felvételizni..
2010. jún. 26. 17:28
 6/25 anonim válasza:
100%
angol kéttannyelvű. japánosok elég durvák...:D de nekik jobb a közösségük.
2010. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
hogyértve durvák? xD
2010. jún. 26. 18:10
 8/25 anonim válasza:
gyökerek...manga és animefanok. persze egy-két jóarc mindenhol akad.
2010. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
hát nemtudom, én is Hunfalvys vagyok és mások a tapasztalataim .. 4,2-es átlaggal mentem oda .. a központim se sikerült olyan húúde .. ilyen átlagosan jóra, a felvételitől függ minden, általában olyanokat vesznek fel, akik talpraesettnek, jó beszédkészséggel rendelkeznek. Van néhány tanár, akinél facekontrolvan, de nem ez a meghatárotó. Jó az oktatás, megtanítják azt, amit kell és nyelvvizsgára is felkészítenek. A diákok többsége tényleg sznob, ha a sznob alatt azt értjük, hogy nem igénytelenek és adnak magukra :) én ajánlom neked .. kemény a suli, sokat kell taulni, de sztem megéri.
2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Hátnemtudom.. Énis Hunfalvys vagyok, halálra szívatnak, a tanárok többsége elég öh hogyismondjam nagyképű de a semmire. AZ iskola híre jó, a rendezvényekkel és ilyen-olyan pályázatokkal stb. többet törődnek mint hogy pl. a 'gyengébb' tanulókat felzárkóztassák. Hátigen. Az emberek.. sznobok. A közösség nulla, a szociális életed max annyi lenne hogy huuuuu új a ruhád? holvetted? Gucci? uu mennyivolt? Ja, csak 30000? Jolvan nekem jobb van. Nagyjából ennyi .:) Sok gazdag üresfejű liba és sok diszkóboj. Elüször jó, tetszetős, de végül rá lehet jönni hogy mennyire felszínes ez az élet ami itt zajlik.. képmutató mosolygás a tanárok részéről az első órákban aztán halálra szívatnak.. a sok sz*rkavarás.. fhuj..
2010. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!