Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány vizsgád lesz? Hogy...

Hány vizsgád lesz? Hogy osztod be?

Figyelt kérdés
Egyetem, kar, esetleg szak is jöhet
2018. nov. 26. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

9 vizsgám lesz.

Dec 17-21-re remélem összejön 2 vizsga, a karácsonyi héten nem tervezek menni, január 4-re tutira felveszek egy vizsgát, mert azt már mondta a tanár, hogy hirdet meg akkorra, 9-ére és 11-ére is tervezek egy-egy vizsgát, 14-18 között megint kettő, 21-25 között megint kettő. A 28-ai hét UV-hét, akkor nem szeretnék menni:'D

DE-BTK, pszichológia

2018. nov. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően 4 vizsgám lesz, meg egy aláíráspótló zh.

Az aláíráspótló az első hetében lesz a vizsgaidőszaknak, utána ha sikerül, megyek abból a tárgyból, utána pedig a legrosszabb tárgytól haladok a legjobban érdeklő tárgy felé.

2018. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 ZH-t letudok december közepéig.


Utána 17-re és 19-re tervezek felvenni vizsgát. Aztán csak január 4-én megyek, utána 10-én és 14-én.


Ha minden úgy sikerül, ahogy szeretném, akkor nem kell többször mennem. :D


ELTE TÓK, csecsemő- és kisgyermeknevelő.

2018. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 féle különböző dolgot kell teljesítsek, 3 tárgyhoz. Nálunk vizsga nincsen, (mert még csak olyan tárgyaim vannak) és csak beadandók vagy esszék, illetve prezentáció előadások vannak, és azokra kapunk jegyeket.

Proginfó.

A 8-ból 1-et véglegesen letudtam, egyet már megírtam, 1-et elkezdtem, a programom pedig lassan kész. Mindezt dec 14-re tervezem letudni, mert aznap már utazok el 1 hónapra. (Igen, nekünk 1 hónapos a szünet 2 szemeszter között.)

Úgy osztom be az időm, hogy mindennap írok párszáz szót valamelyik esszémbe, így hamar meg is lesz.

2018. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!