Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az orvosi...

PoppyBaba kérdése:

Mi a véleményetek az orvosi diagnosztikai analitikus szakról?

Figyelt kérdés
A Debreceni Egyetemre szeretnék menni továbbtanulni és érdekelne, hogy ha ezt a szakot választom, később lesz-e majd munkalehetőségem. Ha külföldre kimegyek ilyen végzettséggel, akkor ott jobban meg tudnék vele élni? Előre is köszönöm a válaszokat.:)

2018. nov. 28. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én most GyTK-n vagyok, és hogy ha annó jobban utána néztem volna ennek a szaknak, lehet most inkább én is ott csücsülnék... Nagyon érdekes! Külföldön ezt Medical Laboratory Science-nak hìvják, és egy jó MsC meg esetleg PhD után nagyon király helyeken lehet ezzel tényleges kutatásban dolgozni! Otthon is akad lehetőség azért bőven! Igen,az UniDe, az egyik legjobb ilyen szempontból. Ha végzel a BsC-vel jó ötlet kimenni külföldre, ha van lehetőséged talán az USA lenne a legjobb, mert ott nagyon fejlett ez a terület. Nézz utána a CLIA.org oldalán ennek.
2018. dec. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2018. dec. 22. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!