Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhet-e valaki a BME...

Retek vagyok kérdése:

Bekerülhet-e valaki a BME informatikai karára, ha pont megvan a minimum ponthatár vagy csak kicsit több?

Figyelt kérdés
BME, Budepesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Informatika, Informatikai kar, Egyetem, Felvételi pontszám, Egyetemre bekerülés, Ponthatár
2018. dec. 6. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a 280 pontról beszélsz, azzal kizárt, nem fog 100 pontot esni a bekerülési határ... ha meg a tavalyi ponthatárról, akkkor vagy igen, vagy nem, attól függ, hogy változik majd a kövi éves ponthatár
2018. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem akarom elvenni a kedved de ha tényleg 280.pontot tudsz összeszedni minden erőfeszítéseddel akkor nem neked való a bme mert itt még az okosok is buknak ha úgy van.Szóval bekerülni lehet bekerülsz de hogy 1.félév után lemorzsolódsz annak elég nagy az esélye de ha ezt szeretnéd 1.próbát megér
2018. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!