Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1 év alatt lehetséges általáno...

1 év alatt lehetséges általános iskolában 2 évet elvégezni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy 1 év alatt lehet-e 2 évet elvégezni általános iskolában, mert így is 3 év hiányban vagyok, és tudom, hogy van egy ilyen módszer. Viszont nem tudom, hogy lehet ilyen általánosban, és mi kell hozzá, ha lehet?

2018. dec. 17. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik évfolyamokról van szó?

Amúgy lehetséges, az igazgatóval és az osztályfőnökkel kell megbeszélni mi a módja.

2018. dec. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy a 7-8-at vinném ki egy év alatt.
2018. dec. 17. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Le tudnál egy hét alatt vizsgázni a hetedikes-nyolcadikos tananyagból ??
2018. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem úgy meg, hogy félévenként 1 évet le lehet tenni? Az a gondom, hogy ennek nem tudom a menetét... Úgy értem, hogy nem kell hozzá semmilyen engedély az Oktatási Minisztériumtól? Szóval, ha fél évig tanulok az éves tananyagra, akkor egy hét alatt le kell vizsgáznom? Viszont az is érdekelne, hogy mi történne, ha netán elbuknám.
2018. dec. 17. 13:17
 5/6 anonim válasza:
nem nem is engedhetik hogy levisgáz 8 dikos tananyagbol
2018. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamu! Ilyen tökéletes helyesírasssal( még a vesszőt is kiraktad a hogy előtt) kizárt, hogy nincs meg még a nyolc osztályod se!!
2018. dec. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!