Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemem is vannak öltözőszek...

Egyetemem is vannak öltözőszekrények?

Figyelt kérdés
Ahova be tudod rakni a könyveidet/ruháidat, mint középsuliba? :D
2018. dec. 17. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyennel nem találkoztam még. Az előadóteremben szokott lenni ált. fogas hátul, oda le tudod rakni, de én mindig magamnál hagytam h le tudjak lépni. Az egyetemi könyvtárban viszont van
2018. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban nekünk nem volt ilyesmink, vagy a padban vagy a táskádban tartottál mindent.


PTE-ÁJK-on van ilyen szekrényhasználatra lehetőség, csak éjjelre nem hagyhatsz benne semmit. Többi egyetemről, karról nem tudok nyilatkozni.

2018. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van egy fullos könyvtár, abban lehet bérelni szekrényt, saját kulcsot kapsz hozzá, oda lehet pakolni.

Laborok előtti folyosón meg sokszor van szintén zárható szekrény, de nyilván az csak az óra idejére való berakni a cuccokat.

2018. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
PTE ÁOK, első három évben az elméleti tömb alagsorában lehet igényelni szekrényt.
2018. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A SZE-n a könyvtárban lehet szekrényt kérni a könyvtári látogatás alatt, egyébként az aulában nincsenek szekrények. Nálunk a középiskolában csak a tesiseknek volt szekrényük.
2018. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig ahová csak jártam, sehol nem volt ilyen úri huncutság. Az újabb építésű előadókban voltak hátul vagy oldalt ruhaakasztók a falakon, a táskádat meg oda tetted, ahová sikerült. A laborba nem vihetted be, ha a folyosón hagytad, garantáltan eltűnt, de a kutyát sem érdekelte. Az oktatónak volt irodája, ő minden szemetét le tudta pakolni, a hallgatónak meg kuss a neve.
2018. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!