Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikai szakkal foglalkoz...

Informatikai szakkal foglalkozó gimnázium/középsuli Pesten?

Figyelt kérdés
Tudom tudom fent van a neten a lista, viszont engem inkább a nem túl erős sulik érdekelnének, de mégsem gyűjtő. Szeretnék sulit váltani most jelenleg egy vendéglátós szakközépbe járok és szinte biztos vagyok benne hogy ha félévkor nem megyek át évet kell ismételnem, mert itt nem tanítanak kémiát fizikát és bioszt, csak természetet. +ha valaki aki az adott suliba járt elmondhatná a tapasztalatait azzal kapcsolatban. Válaszokat előre is köszi.

2018. dec. 17. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Trefort Ágoston Szakgimnázium.


Én ide jártam informatika szakra. Nem volt túl erős, de gyenge színvonaltalan sem. Aki akart, az hasznos dolgokat tudott tanulni, amit még az egyetemen is kamatoztat (mint pl én), aki meg csak át akart menni 2-esekkel az érettségin az is tanulás nélkül meg tudta valósítani ezt.

2018. dec. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!