Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jelentkezek majd most...

Ha jelentkezek majd most egyetemre és felvesznek, akkor halaszthatok 1 évet rögtön, hogy megcsináljak egy teknikusit?

Figyelt kérdés
Ezzel ki akarom kerulni a nyelvvizsga-emeltérettségi párost. Teknikusin meg mindenképpen maradni akarok.

2018. dec. 18. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Általában az első félévet sem lehet passziváltatni, nem hogy egyből 2 félévet is :D vagy technikusi vagy egyetem. El kell döntened. Persze estin is végezheted a tecnikusit egyetem mellett.
2018. dec. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyetemfüggő, PTE-n lehet. Olvasd el az adott egyetem TVSZ-ét.
2018. dec. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vodafonelive ***** válasza:
88%

Az utolsót meg tudom erősíteni, a PTE bizonyos karain lehet az első két félévet passziváltatni de a személyes beiratkozáson ott kell lenni és alá kell írni a felvételi papírokat!

SZIE-GÉK-n pl. nem lehet, nem engedi!

2018. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Talán ha megírnád hová, esetleg tudnánk is segíteni..
2018. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Elnézést az offért, de én is ugyanezt szeretném tenni.

Levelező óvodapedagógus Hajdúböszörmény vagy Eger vagy Nyíregyháza.

Én úgy tudom lehet egy évet, de ha bárki tud biztosat én is szívesen fogadom a választ.

Egyébként lehet az lenne a legjobb, ha írnánk mindketten a tanulmányi osztálynak, vagy személyesen megkérdeznénk a TO-n, mert ők biztosra tudják.

2018. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miskolci Egyetemről lenne szó :D
2018. dec. 19. 04:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ott igen
2018. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ha halasztok egy évet azért is kell fizetni? És akkor is halaszthatok ha államira vesznek fel?
2018. dec. 19. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!