Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Fazekas Mihály...

Debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat érdekelne elsősorban? :)
2018. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biosz-kémia. :D
2018. dec. 29. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

A biosz- és a kémiatanárokról is elmondható, hogy eléggé megkövetelték tőlünk az anyagot, gondolom a tagozatosoknál ez hatványozottan igaz. :D Pl. én NYEK-reálos voltam, nem is tanultam tovább biosszal, de a tanárnő annyira számonkérte mindig az anyagot, illetve annyi plusz dolgot mondott el, hogy ebben a félévben volt az egyetemen Bioinformatika nevű tárgyam, és szinte mindenre emlékeztem gimiből. :D

Általánosságban igaz az a tanárokra, hogy rendesek. Viszont van egy-két kivétel is, angoltanárok közül ki lehet fogni rosszat, illetve énekórán is terror van. :D

Biosz-kémiánál ha jól tudom a 2. idegen nyelv választható, azt tanácsolnám, hogy ne a németet válaszd majd, legfeljebb akkor, ha tényleg tetszik, mert a német oktatás nem az erőssége a sulinak, ezt tapasztaltam NYEK-esként. :D

Összességében én szerettem odajárni, és pozitívan gondolok vissza a Fazékban eltöltött 5 évre. :)

2018. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2018. dec. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!