Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged Deák Ferenc Gimnázium...

Szeged Deák Ferenc Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Aki esetleg oda jár(t) tudna egy kicsit mesélni róla hogy milyen illetve hogy milyen embereknek ajánlaná.

2019. jan. 1. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy barátnőm jár oda spec angolra, ő nagyon imádja. Nagyon okos lány és sokat kell tanulnia, de nyelvtanulás szempontjából nagyon jó iskola. A többi szakról nem tudok neked mondani. Náluk nagyon jó az osztályközösség, jól érzi magát, a suli is tetszik neki. A tanárok felkészültek, jó oktatók. Valamint, ha ez előny: a sulibüfében lehet kapni bögréslevest, teát és hasonló finomságokat, de mégsem drága.
2019. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is deákos vagyok, szintén spec.angolos és imádok ide járni. A tanárok nagy része jól tanít, magyaráz, segítőkészek és humorosak, vidám hangulatban szoktak telni az órák. Szorgalmas embereknek ajánlom, mert ugyan nem kell belerokkanni a tanulásba, de ha lusta vagy, azt nem fogják jó szemmel nézni. Diákbarát suli, sok programot szerveznek évközben, szuperül érzem magam ebben az iskolában :)
2020. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!