Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány pszicho MA nappalin...

Pázmány pszicho MA nappalin hány évesek vannak?

Figyelt kérdés
40 múltam, nem vagyok öreg oda? Tanult valaki pszichón 40 felett? (Akár nappalin, akár estin?)

2019. jan. 1. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok, végzős alapon, levelezőn, és itt az átlag életkor is ennyi. De ha 20 éves lenne mindenki én meg 50, akkor is mennék tovább mesterre, mert arra vezet az út a célomhoz.
2019. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

A pszicho MA nekem is oké, csak nem tudom eldönteni, hogy nappali vagy levelező legyen.

2019. jan. 2. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Levelező tudtommal nincs Budapesten, ezért nálam fel sem merült, mint lehetőség :) De menj nyugodtan nappalira, ha neked is belefér, 2 ismerősöm van, aki nappalin csinálja, és mindkettő 35 feletti szintén :)


Melyik irány érdekel hosszútávon? (Tudom, hogy off, csak kíváncsiskodom :) )

2019. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!