Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges szakot váltani az...

Lehetséges szakot váltani az egyetemen úgy, hogy magasabb ponthatárúra szeretnék átmenni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha engem felvesznek 440 ponttal az egyik szakra, és ugyanaz az első évben a tanmenet, mint a másikon, amire át szeretnék jelentkezni, de az 460 pontos, akkor van lehetőségem szakot váltani már az iskolán belül, attól függetlenül, hogy nem érem el a felvételi ponthatárt? Vagy ez már az egyetemen töltött tanulmányaimtól függ?

2019. jan. 5. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éred el a ponthatárt, akkor semmiképpen nem tudsz átmenni arra
2019. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha ez így működne mindenki ezt csinálná.
2019. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Dehogyis!

Hát minden gyépés hülyegyerek ezt csinálná :D

2019. jan. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jelenlegi szakot passziváltatod !! A felvételi tantárgyakból (tantárgyból)megpróbálsz jobb eredményt elérni ha szerencséd van ha a két szak hasonló tantárgyakat is elfogathatnak ill ha nem sokkal maradtál le az áhított szakról ugyan azzal a ponttal mint tavaly beadod a felvételit és ha lejjebb viszik a ponthatárt bekerülsz ! Gyakorlatilag én a BM-én így mentem át gépészről energetikára . Az új matek érettségi jobban sikerült ill a ponthatárt is lejjebb vitték 10 ponttal
2019. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!