Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 25 évesen megéri elkezdeni...

25 évesen megéri elkezdeni egy keresettebb alapszakot?

Figyelt kérdés

19 évesen kezdtem az egyetemet annak idején, egyből középsuli után...csináltam egy BSc és egy MSc diplomát, de nem vagyok rá túlzottan büszke, nincs is képben munkahely, az egyetemre mehetnék vissza doktori képzésre.

Jelenleg 24 éves vagyok, tehát nem csúsztam az egyetemen. Megéri elkezdeni szerintetek egy keresettebb alapképzést, például villamosmérnök vagy valami közgazdász képzés?


2019. jan. 6. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg keresett akkor persze, hogy érdemes rá áldozni. Harminc éves korodra már egy hiány szakmában dolgozhatsz akkor.
2019. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen.
2019. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
megéri, de villamosmérnöknek születni kell, az nem az a szak amit meg tud az ember csinálni csak mert keresett
2019. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!