Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok nyolcadikos és...

Most vagyok nyolcadikos és gimibe felvételizek! A Madáchot, Berzsenyit, Veres Pálnét és József Attilát jelölöm meg. Van esetleg az odajáróknak tanácsuk? Más sulikba járók milyen gimiket javadoltok még? Nyelvi osztály de nem előkészítő, tobbi lent

Figyelt kérdés
Melyik évben hány pontot értetek el és azzal hova jutottatok be? Bocsi a sok kérdésért de 12 nap és központi.

2019. jan. 7. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek jók lesznek!! hajrááá a központin!!
2019. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 9. 22:53
 3/4 anonim válasza:

Jómagam az Újbudai József Attila tanulója vagyok, és azt kell hogy mondjam, hogy szeretem magát a közösséget is amibe kerültem, meg a tanári kar jórészét!

Sokan mondják hogy egy rakás Budapest és környékéről jött proli, sznob idióta jár ide. Ez nem igaz az utóbbi évekre. A tanulók nagy része jófej és kedves, de mint mindenhol, itt is akad 1-2 idióta így nagyon általánosítva. Ha jó osztályba kerülsz, az elkövetkezendő 4 éved nagyon jó lesz!:D Tanári karból van 1-2 furcsább alak, de összességében jó tanárok vannak (legalábbis én jókat kaptam)!

A felvételimet nagyon elcsesztem (matek részét iszonyatosan), 116 pontom volt jegyekkel, és felvételi pontokkal összesen. 118 pont volt a tavalyi ponthatár, ha jól tudom, engem kérvénnyel hívtak be szóbelire, de az 50 pont lett, és felvettek. Szóbali egyáltalán nem nehéz, normálisan mondd el ki vagy (perzse ha kérdezik, de gondolom fogják), válaszolj a kérdésekre higgadtan, tetszeni fog a tanároknak.

A Jóskánál évről-évre megy feljebb a ponthatár, de ha pár ponttal csúsztál le, megéri kérvényt írni!

Spanyol/Francia tagon nagyon sok lány van általában, többi tagozaton pedig talán kicsit a lányok vannak többen úgy általában (ergo. lány többségű gimnázium). Most pontosan nem tudom milyen tagozatok indulnak, ezek akkor indultak amikor én mentem felvételizni. Kissé késői válasz és tippek, de az egyenletfelírást gyakorolni, szóbelitől nem félni. Király sulikat jelöltél be, és nagyon sok sikert kívánok neked!

2019. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem késő,holnap van az írásbeli.
2019. jan. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!