Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolák közül: Illyés...

Középiskolák közül: Illyés vagy Bálint Márton?

Figyelt kérdés
Állítólag az egyik lefelé tendál, a másik felfelé. Mik az érveitek/ellenérveitek? Köszönöm előre is.

2019. jan. 10. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az Illyés erősebb :)
2019. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, és mennyit kell tanulni kb. naponta, hogy 4-5-ösöket kapj? Tudom, hogy szellemiszint-függő, de teljesíthető, nem túlzottak az elvárások?
2019. jan. 11. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, nem oda jártam, de hallottam róla. Abból kiindulva, hogy ilyen erős sulikat nézel azt gondolom, hogy jó tanuló vagy. Ezáltal teljesíthetőnek gondolom. Ott is érettségiznek diákok, tehát teljesítik a követelményeket :)
2019. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
BM es voltam, tavaly végeztem, kérdezz ha szeretnél :)
2019. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, erős gimibe szeretnék menni, de nem tudok minden tantárgyból sokat tanulni, ami kevésbé érdekel, arra napi 20 percet szoktam tanulni kb. Sportedzéseim is vannak, ami lefoglal. Mennyire probléma ez az Illyésben?


A Bálint Mártonban most végzett válaszadótól kérdezném, hogy mennyire volt jó a felkészülés az egyetemi felvételire? Én műszaki pályán gondolkozom, erős a matek-fizika? Milyen volt az osztályközösséged?

2019. jan. 14. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Az Illyésbe menj. Sokkal de sokkal jobb iskola. Ha van rá lehetőséged, akár az érdi Vörösmartyt is választhatod, mert én ott tanultam, és Illyésessel beszélgetve lejött, hogy nekem sokkal jobb oktatásban volt részem. Az Illyésnek (és BM, de annak más is) az a hátránya, hogy elég kevesen járnak oda, ezért nagyon szarul szervezik meg a faktokat. Nálunk az érdi VMGben a létszám miatt is már nagyon jól megszervezték a faktokat, illetve nagyon jó tanárok viszik a faktokat, főleg a biosz/kémia tagozaton, amiben a suli mindig is nagyon nagyon erős volt, szóval ha ilyen irányban mennél, akkor ez a suli a legjobb választás. A BM-ban is a tesómnak van biosz faktja, de ő szakközepes. Nála az osztályközösség nagyon szar volt, illetve a legtöbb tanárról sincs jó véleménnyel. Az Illyés erős, de ott inkább az ilyen kisebb létszámmú faktokkal van gond.
2019. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%
Egyértelműen Illyés
2020. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

A BMAKI inkább a sznobokról szól

Az Illyés a stréberekről

A BMAKI gyengébb, de szabadabb szellemű, a társaság változó(pénzen múlik mennyire szeretnek)

A Illyés hat a TANULÁSRÓL

2020. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!