Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hittudományi képzést hol:...

Hittudományi képzést hol: Pázmány, Sapientia, ESZHF?

Figyelt kérdés
Elsősorban a katekéta-lelkipásztori munkatárs szak érdekelne, mert csak levelező tagozaton van lehetőségem tanulni, de a teológus szak is érdekel. Elég nagy a differencia tandíjban a három egyetem/főiskola között. Ha van esetleg, aki valamelyiken tanul, leírná a tapasztalatait, véleményét?

2019. jan. 11. 19:08
 1/2 anonim válasza:
100%

A Sapientiás részről tudok nyilatkozni. A katekéta-lelkipásztori munkatárs szak indul estin is. Azonban nálunk nem nagyon lehet teológiát tanulni ha nem szerzetes vagy. Érettségi után duplán nem, ha már van egy diplomád, akkor talán-talán. Ha kérdésed lenne, írj nyugodtan privát üzenetet.


Én nappalin tanultam, szerettem, a közösség nagyon jó nálunk, azért a színvonal sincs alacsonyan. A sulit elvégezni nem vészes, de azért tanulni kell.Tanárok rendesek, nagy részével meg lehet beszélni a dolgokat, megértőek, de azért elvárják, hogy teljesíts. Viszonylag reálisak, bár, mint minden iskolában, itt is vannak ilyenek-olyanok.

2019. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Már vannak diplomáim, ezért is csak a levelezős és/vagy esti képzések jöhetnek szóba. Teológia a Pázmányon lenne levelezőn világiaknak. A másik két helyen pedig a katekéta szakot nézegetem.
2019. jan. 23. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!