Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A bolognai rendszerben a BSc...

A bolognai rendszerben a BSc vagy az MSc számít jobban?

Figyelt kérdés

Tehát aki elvégez pl egy földrajz alapszakot, aztán pedig egy villamosmérnöki mesterszakot, az is ugyanolyan villamosmérnök lesz, mint aki megcsinálta belőle az alapszakot is?


Tudom erős példa, de erre az esetre vagyok kíváncsi, amikor valaki nagyon élesen vált egy hulladék bsc-ről egy sokkal jobb msc-re.


2019. jan. 13. 08:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És akkor ők mit fognak kezdeni a marketing diplomával?
2019. jan. 13. 12:46
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Marketingben például az a felemás helyzet van, hogy sok ember úgy dolgozik marketinges állásban, hogy vagy nincs is diplomája, vagy nem szakirányú; és azért kezd el marketinget tanulni, hogy legyen róla papírja is. Mondanom sem kell, hogy már csak emiatt is, nagyon vegyes a marketinges összkép, vannak nagyon jó szakemberek és s*gghülyék is, akik ilyen-olyan módon takargatják a tudatlanságukat (vezetői állásban ez elég könnyű – ideig-óráig). De ha a cél az, hogy egy jó szakember legyél, akkor sokkal jobb egy rendes BSc alapszak itt is.


Mérnöki tudományokban ez nem tudom, hogy van. Valszeg a direkt mérnöki állásokban nehéz takargatni, hogy sz.r van a palacsintában; se projekt menedzserként, QA osztályon, tesztelőként el lehet evickélni nagyon hiányos tudással is.

2019. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
*de projekt menedzserként ..
2019. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!