Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » \/? \/ Lenne egy-két kérdésem...

\/? \/ Lenne egy-két kérdésem a 13. kerületi Verebély László szakgimnáziumról. A kérdések pontosabban meg vannak fogalmazva lejjebb. K0szi előre is a választ, pacsi! :D

Figyelt kérdés

Hali-hali! Eléggé a pályaválasztás előtt vagyok, és lenne egy olyan, nagyon gyors kérdésem, hogy akik jelenleg oda járnak (vagy oda jártak, szoftverfejlesztő szakra), azoknak milyen véleménye volt/van az iskolával kapcsolatosan? Elég szilárd, hogy ezt az iskolát választom, több ok miatt, de szeretném hallani a Ti véleményeteket is, mit tapasztaltatok. :D Több téma lehet a diákok és a tanárok köre, illetve hát.. ez a közösség.

Annyi méég, hoogy... 150-160 ponttal van-e lehetőségem erre a szoftverfejlesztői szakra? Szolíd 4es tanuló vagyok, idegen nyelv és informatikából pedig dícsért ötös. Illetve, hogyha néhány ember a válaszolók közül rámírna, vagy bejelölne Facebookon, annak nagyon örülnék. Hogyha felvesznek, akkor legyen egy kis baráti köröm kialakítva. :D Köszi szépen előre is a válaszokat, szevasztok, hali-hali!



2019. jan. 14. 14:25
 1/2 Kormányzó15 válasza:
Szia, ennyi ponttal szerintem simán bekerülsz majd 😀. A véleményem a suliról pedig ha gondolod privátban kifejtem.
2019. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andrey7711 ***** válasza:
Ha van választásod, ne menj oda, évtizedek óta egy színvonaltalan iskola, ennek megfelelő tanári karral. Inkább válassz egy jobb kerületben, nívósabb iskolát. Itt nincs értelme öt évet elpazarolnod olyasmire, amivel utána semmit nem érsz.
2019. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!