Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Károlyi...

Mi a véleményetek a Károlyi Mihály Közgazdasági Szakközépiskoláról? Nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
2nap és felvételi.Már régóta kinéztem ezt a sulit az angol miatt is.4,4az átlagom e pillanatban és szerintem az írásbeli sem lesz nehéz.Habár a szóbelitől kicsit tartok,de megfogom próbálni.Mi a véleményetek a suliról?Jó a közösség?Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 17. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nyelvtanulás a célod, akkor nagyon jó helyen keresgélsz, mivel a Károlyiban nagyon jól meg tudod tanulni a nyelveket! A szóbelire mindenkit behívnak, tehát nem számít, hány pontot írtál! A szóbelin angolul/németül kell majd magasról beszélni, tehát a napi rutinodról, hobbijaidról, stb. A suli hangulata szerintem jó(nem oda járok, csak nyílt napon voltam, valamint pár barátnőm odajár). Viszont vannak siralmas osztályok is, akik a tanteremben füveznek. De, ha egy jó osztályt fogsz ki, akkor szuperül fog telni az elkövetkezendő pár éved!:) Ami a tanulnivalók mennyiségét illeti: nem kell olyan sokat tanulni, bár ez is embertől függő!

Remélem tudtam segíteni!:) (egyébként én is megjelölöm a sulit:))

2019. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tartalmas választ.Hát remélem ,hogy jó osztályt találok a következő öt évemre.Szóbelin találkozunk!:)
2019. jan. 26. 21:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként igaz hogy van nulladikos túra meg ilyen programok?
2019. jan. 26. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de az tény, hogy nagyon sok program van! Például most is lesz egy horror farsangi buli, szabaduló szobával, és DJ-vel:D
2019. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9.d-be a legkönnyebb ott bekerülni de ott a nyelvet nem veszik szigoruan,csak a szakmai tantárgyakat.

KNY-NYB-Itt a legjobb a nyelvoktatás

9.c-ben sem a legjobb

2019. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!