Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Debrecenben gimnáziumok közül ti melyiket gondoljátok jobbnak, TÁG vagy Kossuth?

És miért az egyiket vagy miért ne a másikat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: felvételi, gimnázium, TÁG, Kossuth, Debrecen, iskola, jelentkezés

jan. 19. 18:19  Privát üzenet  

A válaszok
Emmaae nevű felhasználó válasza:

Igazából mindkettő eléggé sznob suli de a Kossuth a sznobabb tehát tág a kossuth tele van sznob gazdag gyerekekkel akik az ivast es a fuvezest tartjak menonek raadasul borzalmas szemelyiseguk van a tágban nincs ilyen ott csak siman sznobok😂

# 1/4Időpont jan. 20. 15:03 Privát üzenet
*Megcáfolnám az előzőt: én is a Kossuthba megyek, és télleg sokat hallani hogy vannak sznobok. DE! Ezt Kossuthostól még nem hallottam, csak akik nem oda járnak. Ők meg nem tudhatják igazán. Rengeteg embert ismerek innen, és egyikük se sznob, maximum magabiztosak, és van stílusuk. Egyik barátnőm, aki szintén oda jár is sznobnak van elkönyvelve, pedig ha megismered, egyáltalán nem az. Szóval szerintem abszolút Kossuth😊😊

# 2/4Időpont jan. 21. 20:13 Privát üzenet
Emmaae nevű felhasználó válasza:

Aki valaszolt nekem ezt annak kuldenem azert nem erzik h sznobok akik odajarnak mert sznobok es sznobokkal vannak korul veve ugy mond a sajat fajtajukkal de csak tudd undorito amit muvelnek

# 3/4Időpont jan. 31. 15:01 Privát üzenet
Saját véleményt mondtam, neked is saját véleményed van. Ezt szerintem tiszteletben kell tartani, és nem felvilágosítast adni. Ha szerinted undorító, akkor ne válaszolj, ettől az én véleményem nem változik meg😊

# 4/4Időpont febr. 2. 15:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen alternatív ált. Iskolák/gimnáziumok vannak Budapesten?
Debrecenben a Kossuth gimnázium, vagy a TÁG a jobb? Melyikbe érdemes menni?
Debreceni gimnáziumok?
Debreceni gimnáziumok! Hova lenne esélyem?
Kossuth (20. ker), (kispesti) deák, zrinyi (10. ker) gimnáziumok közül 55ponttal melyikbe van esélyem?
Milyen iskola a Tatabányai Kossuth Lajos Szakközép/Szakgimnáziumi iskola?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!