Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben gimnáziumok közül...

Debrecenben gimnáziumok közül ti melyiket gondoljátok jobbnak, TÁG vagy Kossuth?

Figyelt kérdés
És miért az egyiket vagy miért ne a másikat?

2019. jan. 19. 18:19
 1/5 Emmaae válasza:
55%
Igazából mindkettő eléggé sznob suli de a Kossuth a sznobabb tehát tág a kossuth tele van sznob gazdag gyerekekkel akik az ivast es a fuvezest tartjak menonek raadasul borzalmas szemelyiseguk van a tágban nincs ilyen ott csak siman sznobok😂
2019. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%
*Megcáfolnám az előzőt: én is a Kossuthba megyek, és télleg sokat hallani hogy vannak sznobok. DE! Ezt Kossuthostól még nem hallottam, csak akik nem oda járnak. Ők meg nem tudhatják igazán. Rengeteg embert ismerek innen, és egyikük se sznob, maximum magabiztosak, és van stílusuk. Egyik barátnőm, aki szintén oda jár is sznobnak van elkönyvelve, pedig ha megismered, egyáltalán nem az. Szóval szerintem abszolút Kossuth😊😊
2019. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Emmaae válasza:
25%
Aki valaszolt nekem ezt annak kuldenem azert nem erzik h sznobok akik odajarnak mert sznobok es sznobokkal vannak korul veve ugy mond a sajat fajtajukkal de csak tudd undorito amit muvelnek
2019. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Saját véleményt mondtam, neked is saját véleményed van. Ezt szerintem tiszteletben kell tartani, és nem felvilágosítast adni. Ha szerinted undorító, akkor ne válaszolj, ettől az én véleményem nem változik meg😊
2019. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első, te oda jártál vagy honnan tudod ? Nekem a fél családom oda járt és csak jókat tudok róla mondani, elfogultság nélkül. Az középiskolai rangsorokban egyébként mérföldekkel le szokta körözni a TÁG-ot.
2020. szept. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!